اعزام ۲ موی تای کار سقزی به بازی های آسیایی ساحلی در ویتنام

سید کاوه سلیمانی و جمال مدنی ۲ موی تای کار سقزی به پنجمین دوره بازی های آسیایی ساحلی ۲۰۱۶ در کشور ویتنام اعزام شدند.

به گزارش ده نگي شار تیم ملی موی تای فدراسیون ورزش های رزمی که برای حضور در رقابت های ساحلی ۲۰۱۶، تهران را به مقصد ویتنام ترک کرده بود در شامگاه روز ۲۹ شهریورماه وارد شهر دانانگ محل برگزاری این مسابقات شد.
تیم موی تای کشورمان از روز ۳۱ شهریورماه در اوزان ۵۷، ،۶۰، ۶۷ و ۷۱ به مصاف رقبای خود می رود و هدایت تیم ملی موی تای را محمد انجدانی بر عهده دارد.
سید کاوه سلیمانی و جمال مدنی ۲ موی تای کار سقزی به ترتیب در اوزان ۶۷ و ۵۷ کیلوگرم در پنجمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی ۲۰۱۶ ویتنام نقش آفرینی می کنند.
پنجمین دوره بازیهای آسیایی ساحلی تا دوازدهم مهرماه در دانانگ ویتنام برگزار و بیش از ۳ هزار ورزشکار آسیایی در ۲۲ رشته و ۱۷۲  ماده ورزشی به مصاف هم می روند.
کاروان ورزشی کشورمان در این بازی ها در رشته های موی تای، کوراش، جوجیتسو، پنچاک سیلات، وکوتورین، سامبو، ووینام، کشتی و دوومیدانی حضور می یابد.
بر اساس این گزارش، با توجه به کسب نشان طلای سید کاوه سلیمانی در چهارمین دوره این رقابت ها که در پوکت تایلند برگزار شد، از سوی کمیته ملی المپیک در مراسم افتتاحیه مسابقات به عنوان پرچم دار کاروان ورزشی کشورمان معرفی شده است.
در چهارمین دوره این رقابت ها ۴  موی تای کار سقزی یاسین احمدی در وزن ۵۷ کیلوگرم ، پیام ملک محمدی در ۶۰ کیلوگرم ، سید کاوه سلیمانی در ۶۷ کیلوگرم و در وزن ۷۵ کیلوگرم حسین کرمی حضور یافتند که با  کسب مدال طلای سید کاوه سلیمانی، نقره حسین کرمی و برنز یاسین احمدی به کار خود پایان دادند.
در روز اول پنجمین دوره مسابقات که از روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه آغاز می شود، جمال مدنی با نماینده کشور فیلیپین دیدار می کند و سید کاوه سلیمانی دیگر ورزشکار کردستانی در دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است و در دور دوم با با ورزشکاری از کشور ازبکستان به مبارزه خواهد پرداخت.
گفتنی است، تیم ملی موی تای که در چهارمین دوره آن برای اولین بار در بازی های ساحلی آسیا شرکت کرده بود با کسب یک مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز با حضور و درخشش ورزشکاران سقزی کارنامه موفقی از خود بر جای گذاشت./ ورزش و جوانان

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی