استخر هتل كرد سقز چهارشنبه آغاز به كار خواهد كرد

استخر هتل كرد سقز چهارشنبه آغاز به كار خواهد كرد

به گزارش ده نگي شار :

استخر كرد سقز با امكانات روز كشور روز چهارشنبه شروع به كار خواهد كرد.اين استخربا ۱۲۰۰ متر مساحت و در دو طبقه اجرا شده كه داراي امكاناتي همچون باشگاه بدنسازي ، سوناي بخار و خشك ، ماساژ ، بوفه ، سرسره آبي و جكوزي ميباشد.

مهران احمدي مدير استخر در گفتگويي با خبرنگار ده نگي شار با بيان اينكه تا اين لحظه بالغ بر ۳۰ ميليارد ‏ريال در اين استخر هزينه شده است افزود: سعي شده است از بهترين  امكانات در اين محل استفاده شود.

وي هدف ازساخت استخر را نياز شهر اعلام و عنوان كرد : شهري با قدمت سقز هم اكنون فاقد استخر كه به لحاظ تفريحي و پزشكي يكي از نيازهاي اساسي است بوده و هدفي بالاتر از خدمت به همشهريان عزيز سقزي نبوده و نيست.

احمدي افزود : اين استخر مجهز در دو طبقه با مساحت هر طبقه ۶۰۰ متر و با بهترين مصالح و فضايي ديدني اجرا شده و داراي سرسره آبي ۴۲ متري است كه مطمئنا مورد استقبال همشهريان قرار خواهد گرفت . استفاده از سشوارهاي اتوماتيك ‏، كمدهاي داراي قفل الكترونيك و فيلترهاي تصفيه آب ، دوشهاي توكار و امكانات رفاهي ديگري كه سعي بر آن بوده مكاني مناسب و سرگرم كننده را براي همشهريان عزيز فراهم كنيم.

مهران احمدي افزود : در چند ماه گذشته و طي فراخوان ، كادر استخر تكميل و حدودا ۱۶ نفر اشتغالزايي صورت گرفته است و افزود : طبق استاندارد و با توجه به امكانات موجود در استخر مبلغ  ۱۵۰۰۰ تومان براي هر نفر اعلام شده است اما به جهت رعايت حال همشهريان گرامي ، ورودي هر نفر را به ۱۰۰۰۰ تومان كاهش تا افراد بيشتري بتوانند از استخر استفاده كنند.

احمدي در پايان ضمن تشكر از همشهريان عزيز به جهت پيگيري،حمايت و استقبال از ساخت اين استخر،از حمايت هاي شهرداري سقز خصوصا مهندس نعماني شهرداري سقز تشكر و قدرداني كرد..شايان ذكر است اين استخر با ۶ ناجي حرفه اي خانم واقا از شنبه تا چهار شنبه در دو زمان صبح (خانم ها) و عصر(آقايان) و روزهاي پنجشنبه به صورت تمام وقت بانوان و جمعه ها تمام وقت اقايان اماده خدمت رساني به همشهريان فهيم ميباشد.

www.dangishar.com

 

www.dangishar.com

www.dangishar.com

 

www.dangishar.com

www.dangishar.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی