ادامه تخلف در ساخت و ساز خانواده یکی از اعضای شورای شهر سقز و سکوت دستگاههای متولی

️ ادامه تخلف در ساخت و ساز خانواده یکی از اعضای شورای شهر سقز و سکوت دستگاههای متولی

با وجود ارسال اخطاریه کتبی و چندین بار اخطار شفاهی توسط شهرداری به مالک زمین ، اما امروز و با سواستفاده از تعطیلی ادارات ، بخشی دیگر از دیوار چینی زمین مذکور به پایان رسید.

به گزارش ده نگی شار:

از هفته گذشته و با انتشار خبر دیوارکشی زمینی به وسعت حدودا ۱۰۰۰ متری در کانی نیاز توسط خانواده یکی از اعضای شورای شهر سقز در این رسانه تا بدین لحظه برخوردی قاطع از سوی هیچ یک از دستگاههای متولی امر صورت نپذیرفته است .

نکته قابل تامل ماجرا برخورد سریع شهرداری با پَی کنی چندین قطعه زمین در اطراف زمین خانواده شورا است اما علت اینکه با این تخلف محرز برخوردی نمی شود جای تعجب و صد البته تامل دارد.

امروز(جمعه!!!) ده نگی شار باخبر شد ، با وجود تعطیلی چندین باره کار توسط شهرداری ،ساخت و ساز بخشی دیگر از دیواره دور زمین به انجام رسیده است.

در تماس ده نگی شار با مدیر جهاد کشاورزی سقز و پیگیری علت عدم برخورد با اینگونه تخلفات ، مدیر اداره فوق تا بدین لحظه جوابگو نبوده است.

در پایان این نکته را به مسئولین یادآوری و متذکر خواهیم شد که عدم برخورد قاطع و در عین حال دوگانه با اینگونه تخلفات موجب بدبینی بیشتر شهروندان در برخورد با متخلفین خواهد شد و چه بسا از این به بعد برخورد با هرنوع تخلف ساخت و ساز در سطح شهر منجر به مقابله شهروندان خواهد شد.

ده نگی شار پیگیر ماجرا خواهد بود..

ده نگی شار(۹۹/۰۵/۲۴)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی