اتمام ساخت مدرسه ابتدایی روستای سه‌رچاوه

اتمام ساخت مدرسه ابتدایی روستای سه‌رچاوه / آقایان مسئول خَیّرین را از کار خود پشیمان نکنید/آموزش و پرورش سقز ناتوان در ساخت دیوار حیاط مدرسه روستای خیدر با وجود ساخت مدرسه و تهیه مصالح دیوار از سوی خَیّر / خیرین در ۶ ماه یک مدرسه ساختند ، آموزش و پرورش در ۶ سال یک دیوار حیاط را نتوانست بسازند

▪️با مشارکت اهالی روستا ، شرکت داروسازی سیناژن تهران و نوسازی مدارس آموزش و پرورش ،مدرسه روستای سه‌رچاوه با هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد تومان در بازه زمانی حدودا ۶ ماه ساخته و به بهره برداری رسید.

▪️این مدرسه در زمینی به مساحت ۹۶۶ متر و با آورده ۴/۵ میلیاردی شرکت داروسازی سیناژن تهران ، ۱ میلیارد نوسازی مدارس و ۵۰۰ میلیون اهالی روستای سه‌رچاوه به اتمام رسید.

▪️اما در روستای خیدر سقز که ساختمان مدرسه این روستا توسط خیر سقزی ساخته شد ، متأسفانه با وجود تامین مصالح آموزش و پرورش سقز نتوانسته با گذشت بیش از ۵ سال دیوار حیاط مدرسه را به اتمام برساند.

▪️ پس از گذشت بیش از ۵ سال از ساخت و افتتاح مدرسه ۳ کلاسه روستای خیدر توسط خَیّر سقزی و تهیه مصالح و حفر خندق جهت دیوار کشی محوطه ، آموزش و پرورش سقز نتوانسته است دیوار چینی محوطه حیاط مدرسه را به پایان برساند.

▪️کریمی خَیّر سقزی در گفتگو با ده نگی شار ضمن گلایه شدید از مسئولین سقزی خصوصا مدیر آپ سقز ، از بی تفاوتی مدیران این شهرستان در تکمیل محوطه مدرسه روستای خیدر ابراز نارضایتی نمود و خواستار توجه دستگاه متولی به این پروژه بعد از ۵ سال شد.

▪️محمد رسول کریمی افزود : بعد از پیگیری‌های مکرر در طول ۵ سال گذشته در خصوص علت ناتمام ماندن دیوار محوطه مدرسه ، تاکنون به جوابی قانع کننده نرسیده و همتی از سوی آپ سقز برای اتمام آن متصور نیست.

▪️کریمی با اشاره به کم کاری و ضعف مدیریتی آپ سقز و عدم پیگیری از سوی فرماندار سقز با وجود اطلاع گفت ، موضوع را از استان و کشور پیگیری خواهد کرد ، در پایان از اقدام خود در راستای مدرسه سازی در این شهر و برخوردهای سرد و سلیقه ای مدیران آموزش و پرورش سقز ابراز پشیمانی کرد.

✔️ده نگي شار(۱۴۰۲/۱۰/۱۱)

@dangishar

✔️پیج اینستاگرام

https://www.instagram.com/dangishar.ir/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی