آغاز برنامه های گرامیداشت هفته روابط عمومی در سقز

آغاز برنامه های گرامیداشت هفته روابط عمومی در سقز

برنامه های گرامیداشت هفته روابط عمومی در سقز، از امشب آغاز می شود.
شورای هماهنگی روابط عمومی های سقز که هفته گذشته در جلسه ای با حضور فرماندار ویژه این شهرستان ، رئیس خانه مطبوعات و رسانه ها و جمعی از کارشناسان روابط عمومی، به استقبال بزرگداشت این ایام رفت، برنامه های این هفته را اعلام کرد.
بر این اساس، امشب ساعت ۲۲ اولین برنامه بزرگداشت این هفته با عنوان سه شنبه ها با کتاب به همت اداره کتابخانه های عمومی و بهاالدین قرآنی، کارشناس این اداره ،کلید می خورد.
در این برنامه، ابراهیم محمدحسینی، دانشجوی دکتری مدیریت رسانه دانشگاه تهران ضمن تجربه خوانی در حوزه ارتباطات اجتماعی به معرفی چند کتاب در حوزه روابط عمومی خواهد پرداخت.
همچنین روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، جمال شریف آذر و آکو ریحانی نیا، فارغ التحصیلان رشته علوم ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشد، پیرامون سواد رسانه ای، لازمه ارتباط موثر مجازی و تولید محتوا در روابط عمومی به ایراد سخن خواهند پرداخت. این برنامه ساعت ۱۱ به همت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
همچنین آغاز ثبت نام دوره آموزشی اصول و فنون روابط عمومی و آغاز فرایند انتخاب روابط عمومی برتر دستگاه های اجرایی شهرستان سقز به همت فرمانداری و دانشگاه پیام نور از دیگر برنامه هاست.

 

آراس قربانی پور

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی